Sauna koedukacyjna w Warszawie

6 lipca 2012

W Warszawie jest wiele miejsc gdzie można skorzystać z sauny fińskiej jednym z takich miejsc jest klub Łaźnia, pozostałe znajdziesz na stronie gdzie znajduje się cała lista miejsc oferujących sauny w Warszawie.
Większość tych miejsc oferuje sauny koedukacyjne, czyli sauny bez podziału na damskie i męskie. Może to sprawiać pewien problem bo w takich miejscach zazwyczaj wymagana jest nagość w saunie i co bardziej wstydliwi mogą mieć pewne opory.

Ale akurat sauna koedukacyjna w Warszawie to miejsca gdzie przychodzą kulturalni ludzie, nikt nie będzie Cię nagabywać, bo obsługa jest wyczulona na takie zachowania i jak ktoś myli saunę z miejscem uciech cielesnych to dostaje wilczy bilet i jest wypraszany.
Bo koedukacja w saunie fińskiej czy parowej, to nie jest wymysł napalonych facetów, czy nimfomanek. Sauna to miejsce rodzinne, gdzie odpoczywają rodzice dzieci, czasem i dziadkowie, wypoczywają razem więc zniesiono rozgraniczenie na płeć.

Tak jest w kolebce sauny czyli w Finlandii, gdzie z domowych saun korzystają wszyscy domownicy razem.
O ile w koedukacyjnej saunie suchej można się jakoś zakryć ręcznikiem to w koedukacyjnej saunie parowej już nie ma takiej możliwości, bo żaden ręcznik nie nadaje się do ponownego użytku po wyjściu z takiej mokrej sauny.

Jeżeli szukasz miejsca gdzie w towarzystwie płci obojga wypoczniesz i zrelaksujesz się to sauna koedukacyjna w Warszawie jest idealnym miejscem. Zaproś żonę, córkę, kolegów z pracy i wspólnie relaksujcie się.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: